Naviják Okuma 8K FD
- Zľava 27%
Precizně zpracovaný naviják se speciálním rotorem vytvářející cyklonické vzduchové proudění, které výrazným způsobem urychluje sušení, což zabraňuje korozi. Viac tu
106,98 €
78,20 €
| Kód: | 8K |
| Výrobce: | Okuma |
| Záruka: | 36 měs. |
Precizně zpracovaný naviják se speciálním rotorem vytvářející cyklonické vzduchové proudění, které výrazným způsobem urychluje sušení, což zabraňuje korozi.
• Multidisková brzda
• 5+1 kuličkových ložisek z nerezové oceli
• 1 válečkové ložisko pro Quick-Set anti-reverse systém
• Pevná hliníková cívka
• Precizní mosazné strojově obráběné převody
• Grafitové vůči korozi odolné tělo
• Systém pomalé oscilace
• Systém rychlé brzdy
• Precizní převody
• Precizní hliníková klička s dřevěnou koncovkou
• Voděodolná brzda Hydro Block
• Rychlý progresivní brzdový systém
• CFR: Cyclonic Flow Rotor – speciální rotor vytváří cyklonické vzduchové proudění, které výrazným způsobem urychluje sušení, což zabraňuje korozi
| Hmotnosť: | 743 g |
| Kapacita cievky: | 0, 35 mm / 550 m |
| Navíjanie na 1 otočenie rukoväte: | 108 cm |
| Počet ložísk: | 5 + 1 |
| Konverzný pomer: | 4, 7 : 1 |
| Veľkosť cievky: | 80 |












