Naviják Abu Garcia Max X 4000 + Šňůra Abulon Green 0,19mm
- Zľava 15%
Naviják Abu Garcia Max X s přednavinutou šňůru AG Abulon využívá technologie z řady navijáků Zenon™ a Revo®, například asymetrickou konstrukci těla, která umožňuje kompaktnější naviják. Viac tu
64,99 €
55,24 €
| Kód: | PF:1622840 |
| Výrobce: | Abu Garcia |
| Záruka: | 36 měs. |
Naviják Abu Garcia Max X s přednavinutou šňůru AG Abulon využívá technologie z řady navijáků Zenon™ a Revo®, například asymetrickou konstrukci těla, která umožňuje kompaktnější naviják. Pro další zmenšení rozměrů je Max X vybaven hybridními technologiemi V-Spool a V-Rotor. Díky 4+1 ložiskům a systému Rocket Line Management™ nabízí naviják Max X bezkonkurenční výkon.
Technické údaje:
- 4 kuličková ložiska z nerezové oceli + 1 válečkové ložisko pro hladký chod
- asymetrický grafitový rám a rotor poskytují lehkou a kompaktní platformu
- hybridní V-rotor umožňuje kompaktnější konstrukci rotoru, snižuje hmotnost a poskytuje velmi nízký počáteční odpor
- hybridní V-Spool design pro kompaktnější a lehčí cívku
- systém Rocket Line Management™ zajišťuje lepší kontrolu nad všemi typy vlasců
- Rocket Spool Lip Design™ umožňuje lepší kontrolu nad vlascem odvíjejícím se z cívky
- strojově obráběná hliníková cívka připravená na pletenou šňůru umožňuje navázat pletenku přímo na cívku bez jakéhokoli prokluzu
- hliníková klička s měkkými koncovkami pro lepší úchop a pohodlí
| Hmotnosť: | 264 g |
| Brzdný výkon: | 6, 4 kg |
| Kapacita cievky: | 0, 25 mm / 265 m |
| Navíjanie na 1 otočenie rukoväte: | 78 cm |
| Počet ložísk: | 4 + 1 |
| Konverzný pomer: | NEUVEDENÉ |
| Veľkosť cievky: | 40 |












