Naviják JRC XTX 8000 LC
- Zľava 15%
Naviják s přední brzdou JRC XTX LC 8000 je fantastický naviják s dlouhým náběhem a dlouhou "long cast" cívkou s obrovskou kapacitou. Viac tu
109,99 €
93,49 €
| Kód: | PF:1561423 |
| Výrobce: | JRC |
| Záruka: | 36 měs. |
Naviják s přední brzdou JRC XTX LC 8000 je fantastický naviják s dlouhým náběhem a dlouhou "long cast" cívkou s obrovskou kapacitou.
Grafitové tělo v kombinaci s opracovanou hliníkovou cívkou, která je přizpůsobena pro používání šňůry vytváří spolehlivý, a přitom lehký naviják. Mnoho high-tech technologií, know-how a komponentů je převzato od značky Penn a Mitchell, ktere mají bohaté zkušenosti při výrobě kvalitních a spolehlivých navijáků. To celé doplňuje super uhlazený černý design a červené detaily JRC jsou konečnou tečkou pro tohoto nádherného, ale silného pracovního koně!
Technické údaje:
- long cast cívka
- vyvážený rotor se správným těžištěm pro dokonalé ukládání vlasce nebo šňůry
- kovová cívka
- dva silné kulaté klipy na vlasec
- mnoho částí je řezáno a gravírováno laserem pro dosažení maximální dokonalosti
- anti-reverz zarážka zpětného chodu
- kovová klička s gumovou ručkou a logem JRC
| Hmotnosť: | 665 g |
| Kapacita cievky: | 0, 33 mm / 550 m |
| Maximálne nastavenie brzdy: | 8, 0 kg |
| Navíjanie na 1 otočenie rukoväte: | 85 cm |
| Počet ložísk: | 5 |
| Konverzný pomer: | 4, 3 : 1 |
| Veľkosť cievky: | 80 |












