Naviják Penn Wrath SP BX 2500
- Zľava 15%
PENN® Wrath® II byl inovován a opět postaven na cenově dostupné platformě s důrazem na legendární odolnost a kvalitu značky PENN®, která je u této značky standartem, a kterou znáte. Viac tu
64,99 €
55,24 €
| Kód: | PF:1596327 |
| Výrobce: | PENN |
| Záruka: | 24 měs. |
PENN® Wrath® II byl inovován a opět postaven na cenově dostupné platformě s důrazem na legendární odolnost a kvalitu značky PENN®, která je u této značky standartem, a kterou znáte.
Díky lehkému a korozi vzdornému tělu s obráběnou a eloxovanou hliníkovou cívkou vám tyto navijáky poskytnou výkon, který potřebujete při lovu kdekoli od řeky až po stoják. Zapouzdřená ložiska z nerezové oceli a okamžitý antireverz zpětného chodu zajišťují hladký a spolehlivý převodový systém.
Zcela nový design a velikosti od 2500 do 8000 jsou ideální předpokladem pro použití na jakýkoliv způsob rybolovu.
Technické údaje:
- lehké a korozi odolné grafitové tělo
- 2 zapouzdřená kuličková ložiska s nerezové oceli
- 1 ložisko anti-reverz systému
- obráběná a anodizovaná aluminiová cívka
- na cívce navijáku se nacházejí kapacitní kroužky (1/3, 2/3 a plná cívka) pro přesné zjištění množství vlasce nebo šňůru
- černý atraktivní vzhled
| Hmotnosť: | 303 g |
| Brzdný výkon: | 4, 5 kg |
| Kapacita cievky: | 0, 23 mm / 235 m |
| Navíjanie na 1 otočenie rukoväte: | 84 cm |
| Počet ložísk: | 3 |
| Konverzný pomer: | 6, 2 : 1 |
| Veľkosť cievky: | 25 |












