Naviják s vlascem Shakespeare Salt Spin 7000
- Zľava 15%
Navijáky Shakespeare SALT Pre-Spooled s před navinutým vlascem jsou perfektní navijáky pro začínající rybáře, kteří nechtějí utrácet velké množství peněz, ale přesto chtějí získat za své peníze skvělou kvalitu. Viac tu
39,99 €
33,99 €
| Kód: | PF:1548353 |
| Výrobce: | Shakespeare |
| Záruka: | 36 měs. |
Navijáky Shakespeare SALT Pre-Spooled s před navinutým vlascem jsou perfektní navijáky pro začínající rybáře, kteří nechtějí utrácet velké množství peněz, ale přesto chtějí získat za své peníze skvělou kvalitu.
Tělo a klička odolné proti korozi činí naviják odolným a jsou lehké, zatímco kuličkové ložisko z nerezové oceli zajišťuje hladké navíjení.
Na všech velikostech jsou navinuty kvalitním vlasce. K dispozici jsou 3 různé velikosti, velikost 6000, která je vhodná pro rybaření do 80m kolem břehu nebo na krátké vzdálenosti, zatímco velikosti 7000 a 8000 jsou ideální pro středně dlouhé náhozy v rozmezí 80 - 120m od břehu.
Technické údaje:
- korozi odolné tělo a klička
- dodáváno včetně vlasce
- multi-disková brzda
- nerezové kuličkové ložisko
| Hmotnosť: | 600 g |
| Kapacita cievky: | 0, 35 mm / 340 m |
| Maximálne nastavenie brzdy: | 7 kg |
| Navíjanie na 1 otočenie rukoväte: | 79 cm |
| Počet ložísk: | 1 |
| Konverzný pomer: | 4, 1 : 1 |
| Veľkosť cievky: | 70 |












