Pohovkové polohovací křeslo Mivardi CamoCODE
- Doprava zdarma
- Zľava 15%
Toto polohovatelné pohovkové křeslo od značky Mivardi představuje absolutní vrchol luxusu a pohodlí během pobytu u vody a nejen tam. Viac tu
159,99 €
135,99 €
| Kód: | M:M-CHSCC |
| Výrobce: | Mivardi |
| Záruka: | 36 měs. |
Toto polohovatelné pohovkové křeslo od značky Mivardi představuje absolutní vrchol luxusu a pohodlí během pobytu u vody a nejen tam. Čtyři teleskopické nohy s automatickým výsuvem a polohovatelné opěradlo umožňují dokonale stabilní a maximálně pohodlné nastavení křesla ve všech situacích. Pohodlí je podpořeno nekompromisní kvalitou zpracování a volbou materiálů. Anatomicky tvarované opěradlo, bočnice i sedák, jsou silně polstrovány a v celé ploše potaženy měkkým a pohodlným fleece materiálem. Pod sedákem se nachází unikátní plovoucí rám, který zásadním způsobem zlepšuje komfort při sezení a zabraňuje výraznějšímu sevření stehen prohnutou matrací. Zároveň toto křeslo odlišuje od všech křesel podobného typu na trhu. Díky optimalizované konstrukci a geometrii rámu je možné toto obrovské křeslo snadno složit při zachování rozumných transportních rozměrů i hmotnosti. Rámy předních i zadních noh jsou vybaveny systémem automatické aretace v rozloženém stavu. Opěradlo je možné ve složeném stavu zajistit pomocí dvou nastavitelných popruhů.
| Hmotnosť: | 9, 2 kg |
| Počet kusů v balení: | 1 |
| Rozmery sedadla (šírka x dĺžka): | app. 46 x 55 cm |
| Rozmer zadnej časti (šírka x dĺžka): | app. 72 x 72 cm |
| Transportní rozměr: | 80 x 83 x 21 cm |
| Výška sedadla od zeme (od - do): | app. 39 - 51 cm |












