Prut Sportex BaitCast Black Pearl Maxx 2,10m 20g
- Doprava zdarma
- Zľava 10%
Přívlačové pruty SPORTEX Black Pearl jsou evergreen, který je v sortimentu SPORTEX zařazen již desetiletí a dodnes se těší velké oblibě. Viac tu
168,84 €
151,96 €
| Kód: | SR:187 122221 |
| Výrobce: | Sportex |
| Záruka: | 36 měs. |
Přívlačové pruty SPORTEX Black Pearl jsou evergreen, který je v sortimentu SPORTEX zařazen již desetiletí a dodnes se těší velké oblibě. S verzí MAXX vstupuje legenda do nové kapitoly. Tato série je vítězná s rychlými a lehkými pruty vyrobenými z odolného japonského vysoce výkonného uhlíku. Je to široká škála prutů, které jsou vhodné pro všestranné použití, jakož i pro specializovaný ultralehký nebo jigový rybolov.
Pokud hledáte spolehlivé pruty s dobrým poměrem ceny a výkonu, Black Pearl MAXX je přesně to, co potřebujete. Pruty jsou osazeny špičkovými SIC očky ve stylu KW/KL/KT a pevnými sedly navijáku TVS nebo ACS. Sedla jsou perfektně tvarovaná aby seděla v ruce a bylo možné reagovat i na ty nejjemnější záběry. Rukojeť prutů je dělená a relativně krátká, takže nepřekáže při lovu ze člunu nebo bellyboatu, osazená EVA duplonem.
Specifikace:
- 10 letá záruka na blank
- Top kvalita za dobrou cenu
- Zdolávání ryby na tyto pruty je skutečným zážitkem
- Pruty v tenkém - moderním blanku
- Pruty jsou vhodné pro daleké a přesné hody
- Každý prut má své výrobní číslo je jedinečný
- Dlouhá životnost i po 20 letech jsou pruty jako nové
- Nadčasový design
| Dĺžka prútu: | 2, 10 m |
| Hmotnosť: | 109 g |
| Počet dielov: | 2 |
| Počet očiek: | 10 |
| Transportná dĺžka: | 109 cm |
| Vrhacia záťaž: | 20 g |
| Rukoväť: | delená, EVA pena |












