Prut Berkley Cherrywood Original Cast 2,00m 7-28g
- Zľava 15%
Série prutů Cherrywood je jedna z nejznámějších a nejpopulárnějších na celém světě! Důvod je velmi jednoduchý, po mnoho let je tato série stavěna do pozice obecného měřítka mezi přívlačovými pruty, díky výborné kvalitě za neuvěřitelnou cenu. Viac tu
39,99 €
33,99 €
| Kód: | PF:1531545 |
| Výrobce: | Berkley |
| Záruka: | 36 měs. |
Série prutů Cherrywood je jedna z nejznámějších a nejpopulárnějších na celém světě! Důvod je velmi jednoduchý, po mnoho let je tato série stavěna do pozice obecného měřítka mezi přívlačovými pruty, díky výborné kvalitě za neuvěřitelnou cenu. Pruty jsou lehké, pevné, mají krásnou akci a typickou tmavě červenou barvu. Jednoduše nejlepší!
Verze s trnem na multiplikátor.
Specifikace:
- nízká váha
- velmi dobře vyvážená blank
- středně rychlá akce pro univerzální využití
- lehké očka z nerezové oceli
- korková rukojeť
- očko pro snadné a bezpečné zavěšení háčku nebo nástrahy při transportu
- akce: středně rychlá
| Dĺžka prútu: | 2, 00 m |
| Hmotnosť: | NEUVEDENÉ |
| Počet dielov: | 2 |
| Počet očiek: | NEUVEDENÉ |
| Transportná dĺžka: | 105 cm |
| Vrhacia záťaž: | 7 - 28 g |
| Rukoväť: | korok |












