Prut s Navijákem Abu Garcia Black Max 2,13m 10-30g + RN Black Max 2500 + Šňůra
- Zľava 15%
MAX znamená MAXIMÁLNÍ VÝKON. Viac tu
109,99 €
93,49 €
| Kód: | PF:1622842 |
| Výrobce: | Abu Garcia |
| Záruka: | 36 měs. |
MAX znamená MAXIMÁLNÍ VÝKON. Sety Black Max jsou navrženy tak, aby vám poskytly vynikající rybářský zážitek za přívětivou cenu!
Jedná se o silné a lehké pruty se středně rychlou akcí – díky tomu můžete lovit s jakoukoliv nástrahou z vašeho rybářského boxu. V kombinaci se silným a spolehlivým přívlačovým navijákem Black Max, který obsahuje již navinutou silnou poddajnou pletenou šňůrou Abulon® s vynikajícími nahazovacími vlastnostmi. Buďte připraveni na své další rybářské dobrodružství!
Technické údaje:
- silný blank z 24T uhlíku
- očka LS z nerezové oceli
- ergonomická EVA rukojeť
- 3+1 ložiska
- asymetrický grafitový rám a rotor
- hliníková cívka se systémem Rocket line management™
- grafitová klička s ergonomickou koncovkou
- již navinutá silná pletená šňůra Abulon®
| Dĺžka prútu: | 2, 13 m |
| Hmotnosť: | NEUVEDENÉ |
| Počet dielov: | 2 |
| Počet očiek: | NEUVEDENÉ |
| Transportná dĺžka: | 110 cm |
| Vrhacia záťaž: | 10 - 30 g |
| Rukoväť: | rozdelená EVA |












