Prut s navijákem Berkley Flex Trout Spin Cork 2,10m 1-10g
- Zľava 15%
Již mnoho let je pstruhové těsto Berkley® PowerBait® nejoblíbenější návnadou na pstruhy na světě a používají ho miliony rybářů. Viac tu
89,99 €
76,49 €
| Kód: | PF:1549145 |
| Výrobce: | Berkley |
| Záruka: | 36 měs. |
Již mnoho let je pstruhové těsto Berkley® PowerBait® nejoblíbenější návnadou na pstruhy na světě a používají ho miliony rybářů. Tyto sety Berkley® FLEX™ Trout Spin jsou speciálně navrženy pro lov pstruhů pomocí pstruhového těsta PowerBait® a přírodních návnad. Tyto sety jsou vyvinuty a testovány profesionálními pstruhovými rybáři, kteří přesně vědí, co je potřeba k vytvoření ideálního pstruhového setu!
Technické údaje:
- uhlíkový blank
- lepená špičku pro detekci i těch nejjemnějších záběrů a dokonalé vedení nástrahy
- speciální parabolická akce snižuje ztrátu ryb
- lehká nerezová očka
- příjemná korková rukojeť
- naviják vybaven 5 ložisky
- na navijáku navinut vlasec Berkley® Trilene®
- navrženo profesionálními pstruhovými rybáři
Velikost: 2500
Počet ložisek: 5
Počet cívek: 1
Kapacita: 110m/0,20
Převod: 5,2:1
Maximální nastavení brzdy: 3,00kg
Váha: 102g
| Dĺžka prútu: | 2, 10 m |
| Hmotnosť: | 101 g |
| Počet dielov: | 2 |
| Počet očiek: | 8 |
| Transportná dĺžka: | 110 cm |
| Vrhacia záťaž: | 1 - 10 g |
| Rukoväť: | Korok |












