Prut s navijákem FD Mitchell Tanager Camo II Spin 2,40m 10-30g
- Zľava 15%
Tanager Camo II Spin je dvojdílný přívlačový prut ideální pro lov dravců a pro začínající rybáře. Viac tu
49,99 €
42,49 €
| Kód: | PF:1561444 |
| Výrobce: | Mitchell |
| Záruka: | 36 měs. |
Tanager Camo II Spin je dvojdílný přívlačový prut ideální pro lov dravců a pro začínající rybáře. Ke každému prutu je dodáván naviják.
K prutu je dodáván zdarma naviják 3000 s přední brzdou s vlascem 0,25mm.
Specifikace:
- exkluzivní digicamo design
- vysoce odolný blank
- LTS očka
| Dĺžka prútu: | 2, 40 m |
| Hmotnosť: | 414 g |
| Počet dielov: | 2 |
| Počet očiek: | NEUVEDENÉ |
| Transportná dĺžka: | 124 cm |
| Vrhacia záťaž: | 10 - 30 g |
| Rukoväť: | rozdelená EVA |












