Prut s navijákem Mitchell Tanager 2 SW Spin 2,70m 10-40g
Mitchell Tanager SW Spin Combo jsou perfektně vyvážené a pečlivě sestavované sety, které jsou speciálně navrženy pro přívlačové rybáře, kteří si chtějí užít rybolov bez jakéhokoliv omezování. Součástí setu jsou spolehlivé navijáky, které mají silnou brzdu a díky 4 nerezovým kuličkovým ložiskům běží velmi hladce a perfektně zvládnou drsné mořské podmínky, proto ve svém názvu nesou zkratku SW = saltwater.
Uhlíkový blank dodává prutu dostatečnou lehkost a pevnost, zároveň i dostatečnou citlivost a jsou osazeny speciálními očky typu K, které se vyskytují u dražších sérií.
Stačí tedy navinout vlasec dle vašeho výběru a jste připraveni zacílit na Vaši vysněnou rybu.
Technické údaje:
- vnímavý a citlivý uhlíkový blank
- celý set je odolný proti mořské vodě
- "K" očka odolné mořské vodě
- EVA dělená rukojeť
- gumová koncovka prutu
- zvýšená pevnost sedla navijáku
- testováno na moři
- pevná hliníková klička navijáku
- na CNC obráběná a eloxovaná hliníková cívka
| Dĺžka prútu: | 2, 70 m |
| Hmotnosť: | NEUVEDENÉ |
| Počet dielov: | 2 |
| Počet očiek: | NEUVEDENÉ |
| Transportná dĺžka: | 140 cm |
| Vrhacia záťaž: | 15 - 50 g |
| Podujatia: | Rýchle |
| Rukoväť: | Rozdelené |












