Prut Prowess Canne Liberty Hybride 3,00m 3,50lb
- Zľava 15%
Pruty Prowess Liberty Hybrid byly navrženy pro rybáře, kteří chtějí omezit rozměry svého vybavení. Viac tu
98,48 €
83,71 €
| Kód: | E:PRCRK8550300-2-350 |
| Výrobce: | Prowess |
| Záruka: | 36 měs. |
Pruty Prowess Liberty Hybrid byly navrženy pro rybáře, kteří chtějí omezit rozměry svého vybavení.
Impozantní řada prutů je k dispozici ve třech velikostech, aby vyhovovala různým požadavkům terénu. Přehrada, jezera nebo řeky. Progresivní akční blank se postará o větší a velké úlovky a radost a potěšení z rybolovu. Pruty jsou vybaveny 40 mm navádecím očkem a osazeny 6 očky Minima až do koncového očka ve velikosti 16 mm. Dokonalý prut pro lov kaprů, kvalitní produkt k poměru ceny.
Specifikace:
- naváděcí 40 mm očko
- použití Minima oček
- černé provedení
- blank z vysoce odolného uhlíku H.M.C
| 50mm očko: | Nie |
| Dĺžka prútu: | 3, 00 m |
| Hmotnosť: | NEUVEDENÉ |
| Počet dielov: | 2 |
| Počet očiek: | NEUVEDENÉ |
| Transportná dĺžka: | 154 cm |
| Vrhacia záťaž: | 3, 50 lb |
| Rukoväť: | Pena EVA |












