Prut Abu Garcia Venerate Cork Cast 1,70m 5-20g
Venerate Cork Cast je nová řada přívlačových prutů od světoznámé firmy Abu Garcia. Viac tu
Venerate Cork Cast je nová řada přívlačových prutů od světoznámé firmy Abu Garcia. Díky dlouholetým zkušenostem se podařilo uvést na trh speciální řadu prutů, které uspokojí nejen méně zkušené, ale i profesionální rybáře po celém světě.
Perfektně vyhotovený 24T blank s kombinací s lehkými SIC očky a korkovou rukojetí je zárukou úspěšného rybaření.
Pruty Venerate jsou zajímavé nejen z hlediska designu ale i z finanční strany.
Verze s trnem na multiplikátor.
Materiál: 24T uhlík
Očka: SIC se zirkonovou výplní
| Dĺžka prútu: | 1, 70 m |
| Hmotnosť: | 116 g |
| Počet dielov: | 2 |
| Počet očiek: | NEUVEDENÉ |
| Transportná dĺžka: | 87 cm |
| Vrhacia záťaž: | 5 - 20 g |
| Podujatia: | Stredné svetlo |
| Rukoväť: | Korok |












