Prut Anaconda Antigua CX-7 2,70m 2,75lb
Absolutní novinkou jsou pruty z řady Antigua CX, vyráběné v délce od 7 ft. Tato série má velké první očko (u varianty 7 ft. 25 mm, u variant 8-10 ft. 30 mm, u nejdelších variant 50 mm), díky kterému můžete nahazovat do větších vzdáleností. Zejména krátké modely vás naprosto uchvátí. Na jedné straně jsou díky své délce skvěle ovladatelné a můžete s nimi manipulovat i na hodně zarostlých březích, na druhé straně mají dostatečně tvrdou páteř, aby odolaly i těm největším kaprům. Od délky 12 ft. Jsou pruty vhodné pro opravdu daleké hody. Tkaný karbonový design je vizuálním zpestřením a dává semi-parabolickým prutům dostatečnou tuhost i při nahazování těžkých montáží či krmných raket.
- 24 T karbonový blank ve tkané karbonové konstrukci
- sedlo navijáku DPS
- vysoce kvalitní SIC očka
- dvoubodová očka
- hliníkové designové prvky s logem Anaconda
- Anaconda klip na vlasec
| Dĺžka prútu: | 2, 70 m |
| Hmotnosť: | 210 g |
| Počet dielov: | 2 |
| Počet očiek: | 8 |
| Transportná dĺžka: | 140 cm |
| Vrhacia záťaž: | 2, 75 lb |
| Dĺžka rukoväte: | 36 cm |
| Veľkosť vodiaceho oka: | 30 mm |












