Prut Berkley Flex Trout Spin Cork 3,00m 3-18g
- Zľava 15%
Již mnoho let je pstruhové těsto Berkley® PowerBait® nejoblíbenější návnadou na pstruhy na světě a používají ho miliony rybářů. Viac tu
79,99 €
67,99 €
| Kód: | PF:1549138 |
| Výrobce: | Berkley |
| Záruka: | 36 měs. |
Již mnoho let je pstruhové těsto Berkley® PowerBait® nejoblíbenější návnadou na pstruhy na světě a používají ho miliony rybářů. Tyto pruty Berkley® FLEX™ Trout Spin jsou speciálně navrženy pro lov pstruhů pomocí pstruhového těsta PowerBait® a přírodních návnad. Tyto pruty jsou vyvinuty a testovány profesionálními pstruhovými rybáři, kteří přesně vědí, co je potřeba k vytvoření ideálního pstruhového prutu!
Technické údaje:
- uhlíkový blank
- lepená špičku pro detekci i těch nejjemnějších záběrů a dokonalé vedení nástrahy
- speciální parabolická akce snižuje ztrátu ryb
- lehká nerezová očka
- příjemná korková rukojeť
- navrženo profesionálními pstruhovými rybáři
| Dĺžka prútu: | 3, 00 m |
| Hmotnosť: | 145 g |
| Počet dielov: | 2 |
| Počet očiek: | 11 |
| Transportná dĺžka: | 155 cm |
| Vrhacia záťaž: | 3 - 18 g |
| Rukoväť: | Korok |












