Prut Carson Mini Spin Zone 2,40m 10-30g
- Zľava 15%
Úžasná řada proutků s extra malou transportní délkou již od pouhých 36cm!!! Toto je hit pro rybáře, kteří hledají opravdu kompaktní a atraktivní prut. Viac tu
28,69 €
24,39 €
| Kód: | E:C0404215 |
| Výrobce: | Carson |
| Záruka: | 36 měs. |
Při objednávce nad 1 ks: Expedícia v stredu 06.05.2026
Úžasná řada proutků s extra malou transportní délkou již od pouhých 36cm!!!
Toto je hit pro rybáře, kteří hledají opravdu kompaktní a atraktivní prut.
Prut je lehké grafitové konstrukce v matně šedé barvě.
| 50mm očko: | Nie |
| Dĺžka prútu: | 2, 40 m |
| Hmotnosť: | 178 g |
| Počet dielov: | 11 |
| Počet očiek: | NEUVEDENÉ |
| Transportná dĺžka: | 36 cm |
| Vrhacia záťaž: | 10 - 30 g |
| Rukoväť: | Pena EVA |












