Prut Daiwa Exceler Spin 2,70m 10-40g
- Zľava 15%
Exceler je skvěle vyvážený a výkonný přívlačový prut pro aktivní lov téměř všech druhů našich dravců. Viac tu
96,84 €
82,31 €
| Kód: | 11662-270 |
| Výrobce: | Daiwa |
| Záruka: | 24 měs. |
Exceler je skvěle vyvážený a výkonný přívlačový prut pro aktivní lov téměř všech druhů našich dravců.
Vlastnosti produktu
- štíhlý blank z uhlíkových vláken HMC+
- vyvážená a rychlá akce
- lehká očka Seaguide z oxidu titanu
- ergonomické šroubovací sedlo navijáku
- komfortní EVA rukojeť
- moderní design
- držák háčku
| Dĺžka prútu: | 2, 70 m |
| Hmotnosť: | 165 g |
| Počet dielov: | 2 |
| Počet očiek: | 8 |
| Transportná dĺžka: | 139 cm |
| Vrhacia záťaž: | 10 - 40 g |
| Rukoväť: | Pena EVA |












