Prut Daiwa Ninja X Carp 3,6m 3,0lb
Tenké a ľahké kaprové prúty Ninja X sú vyrobené z uhlíka HMC+ a skvele fungujú pri nahadzovaní, keď katapultujú vaše nástrahy do naozaj veľkých vzdialeností. Viac tu
87,91 €
70,33 €
| Kód: | FH:11595-366 |
| Výrobce: | Daiwa |
| Záruka: | 24 měs. |
Tenké a ľahké kaprové prúty Ninja X sú vyrobené z uhlíka HMC+ a skvele fungujú pri nahadzovaní, keď katapultujú vaše nástrahy do naozaj veľkých vzdialeností. Pri zdolávaní rýb má prút progresívnu akciu a dokonale absorbuje silné zábery - riziko straty úlovku je tak znížené na minimum! Model s dĺžkou 3,6 m a hmotnosťou 3 lb má 40 mm prvé očko (model: 11595-366), ako aj 50 mm prvé očko (model: 11595-367).
Špecifikácie:
- HMC+ uhlíkový blank
- Extra tenký priemer blanku
- Progresívna akcia
- Rukoväť potiahnutá zmršťovacou bužírkou
- Dvojité pätné očká z oxidu titánu
| Dĺžka prútu: | 3, 60 m |
| Hmotnosť: | 360 g |
| Počet dielov: | 2 |
| Počet očiek: | 6 |
| Transportná dĺžka: | 186 cm |
| Vrhacia záťaž: | 3, 00 lb |












