Prut Daiwa Sweepfire Spin 2,10m 10-40g
- Zľava 15%
Ucelená řada prutů Sweepfire nabízí ten pravý model pro téměř každou oblast použití při moderní přívlači. Viac tu
36,90 €
31,37 €
| Kód: | 11446-211 |
| Výrobce: | Daiwa |
| Záruka: | 36 měs. |
Ucelená řada prutů Sweepfire nabízí ten pravý model pro téměř každou oblast použití při moderní přívlači. Tenké blanky z uhlíkových kompozitů jsou velmi lehké a je velmi těžké je odlišit od prutů z čistých uhlíkových vláken.
Tyto pruty Sweepfire Spinning, vybavené očky z oxidu hliníku, příjemnou korkovou rukojetí a svěžím designem, jsou k dispozici s naprosto skvělým poměrem ceny a výkonu
| Dĺžka prútu: | 2, 10 m |
| Hmotnosť: | 160 g |
| Počet dielov: | 2 |
| Počet očiek: | 7 |
| Transportná dĺžka: | 110 cm |
| Vrhacia záťaž: | 10 - 40 g |












