Prut Delphin Partisan Tele 2,40m
- Zľava 15%
Teleskopický kaprársky prút, ktorý je na prvý pohľad nezameniteľný vďaka svojmu špecifickému prevedeniu. Viac tu
39,82 €
33,85 €
| Kód: | 101001348 |
| Výrobce: | Delphin |
| Záruka: | 36 měs. |
Teleskopický kaprársky prút, ktorý je na prvý pohľad nezameniteľný vďaka svojmu špecifickému prevedeniu. Blank je navrhnutý v matnej vojenskej zelenej a čiernej farbe, doplnený o jemné červené prvky. Nadobúda tak veľmi decentný ale zato výnimočný vizuál, ktorý si určite obľúbite. Jednotlivé segmenty spolu tvoria spoľahlivý štíhly blank, ktorý ako celok pracuje naozaj excelentne a poradí si aj s rybami z vyššej váhovej kategórie. Každý diel je na konci osadený pevným očkom s odolnou SIC výplňou a nebude tak problém pri použití rôznych vlascov či dokonca šnúr. Navijak spoľahlivo usadíte do klasického ale za to osvedčeného DPS sedla. Kónický rozšírená rukoväť z EVA peny je navrhnutá tak, aby dokonale pasovala do dlane a umožňovala pohodlné nahadzovanie či manipuláciu s prútom. Pokiaľ sa rozhodnete pre Delphin PARTISAN, určite oceníte taktiež kompaktné transportné rozmery charakteristické pre teleskopické prúty. Okrem toho však do svojej výbavy získate jedinečný a originálny prút, ktorým pri vode vzbudíte záujem. Nakoľko sa teleskopický prút skladá z viacerých dielov a spojov, môže byť týmto celková dĺžka prútu ovplyvnená +/-3% oproti udávanej. Technické parametre: Model: 240cm/50g Počet dielov: 5 Počet očiek: 4 Priemer blanku nad rukoväťou: 15mm Hmotnosť: 180g Transportná dĺžka: 88cm Rukoväť: delená, EVA pena Dĺžka rukoväte (od spodnej časti prúta po stred sedla): 48cm Model: 270cm/80g Počet dielov: 5 Počet očiek: 4 Priemer blanku nad rukoväťou: 15mm Hmotnosť: 200g Transportná dĺžka: 88cm Rukoväť: delená, EVA pena Dĺžka rukoväte (od spodnej časti prúta po stred sedla): 50cm Model: 300cm/100g Počet dielov: 6 Počet očiek: 5 Priemer blanku nad rukoväťou: 18mm Hmotnosť: 260g Transportná dĺžka: 89cm Rukoväť: delená, EVA pena Dĺžka rukoväte (od spodnej časti prúta po stred sedla): 53cm Model: 330cm/110g Počet dielov: 6 Počet očiek: 5 Priemer blanku nad rukoväťou: 20mm Hmotnosť: 300g Transportná dĺžka: 90cm Rukoväť: delená, EVA pena Dĺžka rukoväte (od spodnej časti prúta po stred sedla): 55cm Model: 360cm/120g Počet dielov: 6 Počet očiek: 5 Priemer blanku nad rukoväťou: 21mm Hmotnosť: 350g Transportná dĺžka: 90cm Rukoväť: delená, EVA pena Dĺžka rukoväte (od spodnej časti prúta po stred sedla): 57cm
| Dĺžka prútu: | 2, 40 m |
| Hmotnosť: | 180 g |
| Počet dielov: | 5 |
| Počet očiek: | 4 |
| Transportná dĺžka: | 88 cm |
| Vrhacia záťaž: | 50 g |
| Dĺžka rukoväte (od spodnej časti tyče po stred: | 48 cm |
| Priemer polotovaru nad rukoväťou: | 15 mm |
| Rukoväť: | delená, EVA pena |












