Prut Delphin Symbol Carper 3,6m 3lb 3díly
- Zľava 15%
Delphin SYMBOL Carper je obľúbená séria kaprárskych prútov, ktorá si už v prvej generácii vyslúžila povesť spoľahlivých ´´držiakov´´ a neúnavných ´´pracantov´´. Viac tu
66,42 €
56,46 €
| Kód: | 101000288 |
| Výrobce: | Delphin |
| Záruka: | 36 měs. |
Delphin SYMBOL Carper je obľúbená séria kaprárskych prútov, ktorá si už v prvej generácii vyslúžila povesť spoľahlivých ´´držiakov´´ a neúnavných ´´pracantov´´. Druhá generácia Symbolu navyše ponúka úplne nový atraktívny dizajn, ktorý razom mení doteraz výhradne čiernu sériu na dizajnový kúsok, ktorý vizuálom a schopnosťami patrí minimálne o jednu triedu vyššie. Cenovka radí tento prút medzi prúty vstupného segmentu, no jeho kvality predčia aj vaše najoptimickejšie očakávania. Štíhly matný štrukturovaný blank, medené detaily a nevšedná, no veľmi príjemná hnedá rukoväť. Samozrejmosťou sú spoľahlivé a overené DPS sedlo, ktoré pojme aj rozmernejšie navijaky a kvalitné dvojstopkové SiC očká. S týmto prútom nebude problém zdolať aj tie najväčšie ryby. Technické parametre: Model 300cm/3.00lbs Počet dielov: 2 Priemer blanku nad rukoväťou: 11,4mm Počet očiek: 6 Transportná dĺžka: 155 cm Hmotnosť: 238g Rukoväť: delená, EVA pena + shrink tube Dĺžka rukoväte (od spodnej časti prúta po stred sedla): 56cm Veľkosť navádzacieho očka: #40 Model 360cm/3.00lbs Počet dielov: 2 Priemer blanku nad rukoväťou: 12,13mm Počet očiek: 6 Transportná dĺžka: 187cm Hmotnosť: 288g Rukoväť: delená, EVA pena + shrink tube Dĺžka rukoväte (od spodnej časti prúta po stred sedla): 56cm Veľkosť navádzacieho očka: #40 Model 360cm/3.00lbs Počet dielov: 3 Priemer blanku nad rukoväťou: 13,17mm Počet očiek: 6 Transportná dĺžka: 125cm Hmotnosť: 316g Rukoväť: delená, EVA pena + shrink tube Dĺžka rukoväte (od spodnej časti prúta po stred sedla): 56cm Veľkosť navádzacieho očka: #40
| Dĺžka prútu: | 3, 60 m |
| Hmotnosť: | 316 g |
| Počet dielov: | 3 |
| Počet očiek: | 6 |
| Transportná dĺžka: | 125 cm |
| Vrhacia záťaž: | 3, 00 lb |
| Dĺžka rukoväte (od spodnej časti tyče po stred: | 56 cm |
| Priemer polotovaru nad rukoväťou: | 13, 17 mm |
| Rukoväť: | delená, EVA pena + zmršťovacia trubička |
| Veľkosť vodiaceho oka: | 40 mm |












