Prut Delphin Symbol Feeder 2 3,90m 160g
- Zľava 15%
Delphin SYMBOL Feeder je obľúbená séria feedrových prútov, ktorá si už v prvej generácii vyslúžila povesť spoľahlivých ´´držiakov´´ a neúnavných ´´pracantov´´. Viac tu
71,96 €
61,17 €
| Kód: | 101000302 |
| Výrobce: | Delphin |
| Záruka: | 36 měs. |
Delphin SYMBOL Feeder je obľúbená séria feedrových prútov, ktorá si už v prvej generácii vyslúžila povesť spoľahlivých ´´držiakov´´ a neúnavných ´´pracantov´´. Druhá generácia Symbolu navyše ponúka úplne nový atraktívny dizajn, ktorý razom mení doteraz výhradne čiernu sériu na dizajnový kúsok, ktorý vizuálom a schopnosťami patrí minimálne o jednu triedu vyššie. Cenovka radí tento prút medzi prúty vstupného segmentu, no jeho kvality predčia aj vaše najoptimickejšie očakávania. Štíhly matný štrukturovaný blank, medené detaily a nevšedná, no veľmi príjemná hnedá rukoväť. Samozrejmosťou sú spoľahlivé a overené DPS sedlo, ktoré pojme aj rozmernejšie navijaky a kvalitné dvojstopkové SiC očká. DPS sedlo navijaka je vhodné aj na osadenie väčších navijakov. V základnom balení sa k prútu dodávajú 3 špičky. Dokúpiť si môžete špičky light, medium a heavy. SYMBOL Feeder je dizajnovo zaujímavý prút so skvelým pomerom ceny a mimoriadnymi parametrami, s ktorým si užijete lov aj na riekach s ťažkými montážami a nebude s ním problém zdolať aj tie najväčšie ryby. Technické parametre: Model 330cm/100g Počet dielov: 3 Priemer blanku nad rukoväťou: 12,50mm Počet očiek: 11 Transportná dĺžka: 115cm Hmotnosť: 218g Rukoväť: EVA pena Dĺžka rukoväte (od spodnej časti prúta po stred sedla): 45cm Priemer špičky: 3mm Model 360cm/120g Počet dielov: 3 Priemer blanku nad rukoväťou: 11,13mm Počet očiek: 11 Transportná dĺžka: 125cm Hmotnosť: 254g Rukoväť: EVA pena Dĺžka rukoväte (od spodnej časti prúta po stred sedla): 48cm Priemer špičky: 3mm Model 360cm/140g Počet dielov: 3 Priemer blanku nad rukoväťou: 11,89mm Počet očiek: 11 Transportná dĺžka: 125cm Hmotnosť: 268g Rukoväť: EVA pena Dĺžka rukoväte (od spodnej časti prúta po stred sedla): 48cm Priemer špičky: 3mm Model 390cm/160g Počet dielov: 3 Priemer blanku nad rukoväťou: 13,45mm Počet očiek: 12 Transportná dĺžka: 136cm Hmotnosť: 293g Rukoväť: EVA pena Dĺžka rukoväte (od spodnej časti prúta po stred sedla): 50cm Priemer špičky: 3mm
| Dĺžka prútu: | 3, 90 m |
| Hmotnosť: | 293 g |
| Počet dielov: | 3 + 3 |
| Počet očiek: | 12 |
| Transportná dĺžka: | 136 cm |
| Vrhacia záťaž: | 160 g |
| Dĺžka rukoväte (od spodnej časti tyče po stred: | 50 cm |
| Priemer polotovaru nad rukoväťou: | 13, 45 mm |
| Priemer náhradného hrotu: | 3, 0 mm |
| Rukoväť: | Pena EVA |












