Prut Easy Match II 3,60m 5-18g
- Zľava 15%
Základní kategorie třídílných match prutů, postavených na blanku z SHMC55-HRC50 carbonu. Viac tu
50,99 €
43,34 €
| Kód: | M:M-ROEAMA2360 |
| Výrobce: | Mivardi |
| Záruka: | 36 měs. |
Základní kategorie třídílných match prutů, postavených na blanku z SHMC55-HRC50 carbonu. Za mimořádně příznivou cenu nabízejí překvapivě kvalitní akci a dynamiku. Velká odolnost blanku a potřebné silové rezervy umožňují bez problémů zdolávat i kapry a větší ryby.
| Dĺžka prútu: | 3, 60 m |
| Hmotnosť: | 0, 235 kg |
| Počet dielov: | 3 |
| Počet očiek: | NEUVEDENÉ |
| Transportná dĺžka: | 128 cm |
| Vrhacia záťaž: | 5 - 18 g |
| Počet kusů v balení: | 1 |












