Prut Mivardi Easy Match II 4,20m 5-25g
- Zľava 15%
Základní kategorie třídílných match prutů, postavených na blanku z SHMC55-HRC50 carbonu. Viac tu
62,99 €
53,54 €
| Kód: | M:M-ROEAMA2420 |
| Výrobce: | Mivardi |
| Záruka: | 36 měs. |
Základní kategorie třídílných match prutů, postavených na blanku z SHMC55-HRC50 carbonu. Za mimořádně příznivou cenu nabízejí překvapivě kvalitní akci a dynamiku. Velká odolnost blanku a potřebné silové rezervy umožňují bez problémů zdolávat i kapry a větší ryby.
| Dĺžka prútu: | 4, 20 m |
| Hmotnosť: | 0, 282 kg |
| Počet dielov: | 3 |
| Počet očiek: | NEUVEDENÉ |
| Transportná dĺžka: | 146 cm |
| Vrhacia záťaž: | 5 - 25 g |
| Počet kusů v balení: | 1 |












