Prut Mivardi Evo Xtreme TMX Bolo 7,00m
- Doprava zdarma
- Zľava 15%
Exkluzivní boloňka pro nejnáročnější rybáře a závodníky v novém designu a s vylepšenou akcí. Viac tu
274,99 €
233,74 €
| Kód: | M:MIV-EVOTMXB700 |
| Výrobce: | Mivardi |
| Záruka: | 36 měs. |
Exkluzivní boloňka pro nejnáročnější rybáře a závodníky v novém designu a s vylepšenou akcí. Zesílený blank z materiálu SHMC60 - SHMC75 umožňuje dosáhnout velmi tuhé a rychlé akce s citlivou špičkou při zachování extrémně nízké hmotnosti.Tato boloňka je proto vhodná i pro lov na větší vzdálenosti s těžšími splávky nebolov větších ryb.
| Dĺžka prútu: | 7, 00 m |
| Hmotnosť: | 351 g |
| Počet dielov: | 7 |
| Počet očiek: | NEUVEDENÉ |
| Transportná dĺžka: | 145 cm |
| Vrhacia záťaž: | 10 - 30 g |












