Prut JRC Defender Abbreviated Spod 3,60m 5,50lb
- Zľava 15%
Série JRC Defender Abbreviated Spod navazuje na veleúspěšnou sérii Contact, která se stala synonymem mezi kaprovými pruty. Viac tu
84,99 €
72,24 €
| Kód: | PF:1545320 |
| Výrobce: | JRC |
| Záruka: | 36 měs. |
Série JRC Defender Abbreviated Spod navazuje na veleúspěšnou sérii Contact, která se stala synonymem mezi kaprovými pruty. Řada Defender je po všech směrech inovovaná, a ještě lepší a silnější.
Technické údaje:
- štíhlý, ale pevný 30T uhlíkový blank
- DPS sedlo navijáku
- odlehčené TS SIC očka
- vlasový klip na rukojetí
- matná povrchová úprava blanku
- elegantní vzhled
- vysoce kvalitní japonská smršťovací ručka rukojeti
| Dĺžka prútu: | 3, 60 m |
| Hmotnosť: | NEUVEDENÉ |
| Počet dielov: | 2 |
| Počet očiek: | 6 |
| Transportná dĺžka: | 187 cm |
| Vrhacia záťaž: | 5, 50 lb |
| Podujatia: | Rýchle |
| Rukoväť: | Rozdelené |












