Prut Leeda Concept Feeder Bomb GT 2,70m 20-50g
- Zľava 15%
Řada feederových prutů Leeda Concept GT ej vyrobena z vysoce odolného modulárního uhlíkového blanku HMC, přičemž se jedná o pruty s lehčí krmítkovou zátěží. Viac tu
61,54 €
52,31 €
| Kód: | E:A0890 |
| Výrobce: | Leeda |
| Záruka: | 36 měs. |
Řada feederových prutů Leeda Concept GT ej vyrobena z vysoce odolného modulárního uhlíkového blanku HMC, přičemž se jedná o pruty s lehčí krmítkovou zátěží.
Velmi jemný a štíhlý dvoudílný blank dodáván včetně dvou náhradních feederových špiček o gramáží 0,25 oz a 0,5 oz. Kvalitní ramínka a očka včetně sedla se šroubováním pro naviják. Rukojeť v kombinaci EVA materiálu a vysoce odolného korku.
Specifikace:
- vysoce odolný uhlíkový blank HMC
- kvalitní ramínka a očka
- sedlo navijáku se šroubovacím mechanismem pro ideální ukotvení navijáku
| Dĺžka prútu: | 2, 70 m |
| Hmotnosť: | NEUVEDENÉ |
| Počet dielov: | 2 + 2 |
| Počet očiek: | NEUVEDENÉ |
| Transportná dĺžka: | 139 cm |
| Vrhacia záťaž: | 20 - 50 g |
| Rukoväť: | EVA pena + korok |
| Typ tipov: |












