Prut Mivardi M-Traveller 360H 3,60m 3,0lb
Teleskopický prut pro lov kaprů. Disponuje velmi kvalitní akcí s parabolickou křivkou a zároveň dostatečnou rychlostí a výkonem pro nahazování. To vše při odolnosti srovnatelné s dělenými pruty. Díky minimální transportní délce může být snadno připevněn i ke kaprařským batohům. Představuje dokonalé řešení, pokud potřebujete minimalizovat rozměry přepravovaných zavazadel, například při pěším transportu zarostlým terénem.
| 50mm očko: | Nie |
| Dĺžka prútu: | 3, 60 m |
| Hmotnosť: | 400 g |
| Počet dielov: | 6 |
| Počet očiek: | 1 |
| Transportná dĺžka: | 102 cm |
| Vrhacia záťaž: | 3, 00 lb |
| Dĺžka: | 12 ft / 3, 60m |
| Počet kusů v balení: | 1 |
| Poznámky: | počet oček 5 |
| Priemer: | rukojeť 2, 2 cm |
| Testovací křivka: | 3 lbs |












