Prut Mivardi Bomber Method 3,90m 70-150g
Robustní prut určený pro lehkou kaprařinu. Je vhodný pro delší náhozy s těžkými method krmítky. Tomu napomáhají i velká očka a speciální spodní očko, které zlepšuje průchod vlasce a prodlužuje délku náhozu. Prut disponuje dostatečnými silovými rezervami pro zdolávání větších ryb.
| Dĺžka prútu: | 3, 90 m |
| Hmotnosť: | NEUVEDENÉ |
| Počet dielov: | 3 + 3 |
| Počet očiek: | NEUVEDENÉ |
| Transportná dĺžka: | 133 cm |
| Vrhacia záťaž: | 70 - 150 g |
| Dĺžka hrotu: | 530 mm |
| Priemer náhradného hrotu: | 3, 50 mm |
| Typ tipov: | G - ľahký, Y - stredný, R - ťažký |












