Prut Mivardi Enigma Picker 3,0m 10-25g
Extrémne citlivý prút na veľmi jemný feederový rybolov alebo jemnú prívlač, najmä v stojatých vodách. Tenký blank z materiálu ExHMC90 zaručuje vynikajúcu akciu prúta s dostatočne tuhou chrbticou a jemne pracujúcou prednou časťou. Prút je vybavený anatomicky varovanou rukoväťou a presne umiestnenými ľahkými SIC očkami.
| Dĺžka prútu: | 3, 00 m |
| Hmotnosť: | NEUVEDENÉ |
| Počet dielov: | 2 + 3 |
| Počet očiek: | NEUVEDENÉ |
| Transportná dĺžka: | 156 cm |
| Vrhacia záťaž: | 10 - 25 g |
| Dĺžka hrotu: | 530 mm |
| Priemer náhradného hrotu: | 2, 77 mm |
| Typ tipov: | 0, 75 oz; 1 oz; 1, 5 oz |












