Prut Mivardi Entrix Method 3,60m 60-120g
Prut vyvinutý pro těžší lov na method a feeder. Vzhledem k použití výrazně zvětšených oček je ideální pro dlouhé náhozy. Tužší akce ideálně plní požadavky na prut pro lov kaprů a větších ryb na řekách i stojatých vodách. Tomu výrazně napomáhá speciální konstrukce blanku s vloženým krátkým dílem, která umožňuje používat tento prut ve dvou různých délkách a přizpůsobit se tak snadno zvolenému místu i lovné vzdálenosti. Součástí balení jsou 3 špičky s velkými očky.
| Dĺžka prútu: | 3, 60 m |
| Hmotnosť: | NEUVEDENÉ |
| Počet dielov: | 4 + 3 |
| Počet očiek: | NEUVEDENÉ |
| Transportná dĺžka: | 105 cm |
| Vrhacia záťaž: | 60 - 120 g |
| Dĺžka hrotu: | 490 mm |
| Priemer náhradného hrotu: | 3, 2 mm |
| Typ tipov: | G - ľahký, Y - stredný, R - ťažký |












