Prut Mivardi G50 Spod MK2 3,60m 8,0lb
- Doprava zdarma
- Zľava 15%
Druhá generace extrémně výkonných spodových prutů, určených pro vnadění na dlouhé vzdálenosti. Viac tu
159,99 €
135,99 €
| Kód: | M:MIV-G50S2360XH |
| Výrobce: | Mivardi |
| Záruka: | 36 měs. |
Druhá generace extrémně výkonných spodových prutů, určených pro vnadění na dlouhé vzdálenosti. Blank je kompletně zesílený 3K cross woven carbonem pro zajištění maximální odolnosti. Optimalizovaná sestava oček s 50mm spodním a 16mm špičkovým očkem účinně prodlužuje délku náhozu. Sedlo navijáku je mírně posunuté dopředu pro získání ještě větší síly při náhozu. Pruty G50 Spod MK2 s překvapivou lehkostí umožňují vnadění na velké vzdálenosti i s plně naloženými raketami nebo s pomocí vnadících košíků.
| 50mm očko: | ÁNO |
| Dĺžka prútu: | 3, 60 m |
| Hmotnosť: | 472 g |
| Počet dielov: | 2 |
| Počet očiek: | NEUVEDENÉ |
| Transportná dĺžka: | 184 cm |
| Vrhacia záťaž: | 8, 00 lb |












