Prut Mivardi Professional Feeder 3,90m 30-100g
Feederový prút pre pretekárov a náročných rybárov, vyrobený s ohľadom na maximálnu kvalitu. Veľmi tenký, ale rýchly dvoj- alebo trojdielny blank vyrobený z uhlíka IM 9 umožňuje prútu skvelú prácu v celom rozsahu vrhacej záťaže. Povrch blanku je vyrobený z krížom tkaného karbónu. Presne umiestnené SIC očká rovnomerne zaťažujú blank a umožňujú dokonalú kontrolu nad zábermi rýb pri zdolávaní. Rukoväť je vyrobená z materiálu Duplon. Súčasťou základnej výbavy sú štyri kalibrované hroty. Spracovanie každého detailu je na profesionálnej úrovni.
| Dĺžka prútu: | 3, 90 m |
| Hmotnosť: | 450 g |
| Počet dielov: | 2 + 4 |
| Počet očiek: | NEUVEDENÉ |
| Transportná dĺžka: | 170 cm |
| Vrhacia záťaž: | 30 - 100 g |
| Dĺžka hrotu: | 640 mm |
| Priemer náhradného hrotu: | 3, 80 mm |
| Typ tipov: | 1, 0 oz; 1, 5 oz; 2, 0 oz; 3, 0 oz |












