Prut Mivardi Symphony Feeder 3,60m 25-75g
Feederový prut s mimořádně lehkým, rychlým, ale dostatečně tuhým blankem. Dodává se ve všech nejžádanějších variantách včetně verzí HEAVY a SUPER HEAVY. Dokáže tak pokrýt požadavky rybářů od technického lovu bílých ryb až po lov velkých ryb na řekách. Optimální poloha těžiště přispívá k dokonalému pohodlí při lovu a k vynikající ovladatelnosti. V základní výbavě jsou 3 kalibrované špičky.
| Dĺžka prútu: | 3, 60 m |
| Hmotnosť: | NEUVEDENÉ |
| Počet dielov: | 3 + 3 |
| Počet očiek: | NEUVEDENÉ |
| Transportná dĺžka: | 125 cm |
| Vrhacia záťaž: | 25 - 75 g |
| Dĺžka hrotu: | 535 mm |
| Priemer náhradného hrotu: | 2, 80 mm |
| Typ tipov: | 1, 0 oz; 1, 5 oz; 2, 0 oz |












