Prut Mivardi Vector Carp MK2 3,90m 3,50lb
- Zľava 15%
Inovovaná série prověřených a velmi oblíbených kaprových speciálů, které nabízejí výbornou kombinaci kvality materiálu, akce a dynamiky. Viac tu
104,29 €
88,65 €
| Kód: | M:MIV-VEC2390SH2 |
| Výrobce: | Mivardi |
| Záruka: | 36 měs. |
Inovovaná série prověřených a velmi oblíbených kaprových speciálů, které nabízejí výbornou kombinaci kvality materiálu, akce a dynamiky. Verze s vyšší vrhací zátěží jsou osazeny velkými očky a 50 mm spodním očkem pro dosažení maximálního náhozu a optimální využití navijáků s velkým průměrem cívky. Základem prutu je vynikající blank se skvělou dynamikou a mimořádnou výdrží v kritických situacích. Pečlivé zpracování každého detailu, FUJI sedlo navijáku a kvalitní očka Kigan SIC oversized jsou zárukou špičkové kvality i při mimořádně zajímavé prodejní ceně.
| Dĺžka prútu: | 3, 90 m |
| Hmotnosť: | NEUVEDENÉ |
| Počet dielov: | 2 |
| Počet očiek: | NEUVEDENÉ |
| Transportná dĺžka: | 204 cm |
| Vrhacia záťaž: | 3, 50 lb |












