Prut Mivardi Xtreme Catfish 2,7m 200-600g
- Zľava 15%
Atraktivní sumcový prut s velmi odolným blankem. Viac tu
66,99 €
56,94 €
| Kód: | M:MIV-XTCF270 |
| Výrobce: | Mivardi |
| Záruka: | 36 měs. |
Při objednávce nad 1 ks: Expedícia vo štvrtok 07.05.2026
Atraktivní sumcový prut s velmi odolným blankem. Nabízí dynamické rezervy pro nekompromisní zdolávání ryb ve všech situacích. Je vhodný pro lov ze břehu i z lodi. Silná rukojeť z kvalitní EVA pěny zajišťuje jistý úchop a je příjemná na dotyk. Všechny použité komponenty jsou dimenzovány a testovány pro extrémní zatížení, běžné při lovu velkých sumců.
| Dĺžka prútu: | 2, 70 m |
| Hmotnosť: | NEUVEDENÉ |
| Počet dielov: | 2 |
| Počet očiek: | NEUVEDENÉ |
| Transportná dĺžka: | 142 cm |
| Vrhacia záťaž: | 200 - 600 g |












