Prut Mivardi Rubicon Feeder 330M 3,30m 80g
- Zľava 15%
Precizně zpracovaný feederový prut osazený mimořádně velkými ultralehkými očky v přední části prutu i na špičce. Viac tu
56,99 €
48,44 €
| Kód: | M:M-RORUF330M |
| Výrobce: | Mivardi |
| Záruka: | 36 měs. |
Precizně zpracovaný feederový prut osazený mimořádně velkými ultralehkými očky v přední části prutu i na špičce. Nabízí velice příjemnou, semiparabolickou akci s velkými silovými rezervami. Je ideální zejména pro lov kaprů, cejnů a větších ryb na feeder s těžšími sestavami včetně lovu na delší vzdálenosti s method krmítky. Nízká hmotnost, výborně odladěná akce, vyvážení a výkonný blank dělají z tohoto prutu ideální univerzální prut, s vysoce nadstandardními parametry, kterých je na trhu velmi málo. Čistý minimalistický design ve stylu Mivardi TMX i precizní zpracování každého detailu podtrhují skvělý dojem z tohoto zdařilého kusu náčiní.
| Dĺžka prútu: | 3, 30 m |
| Počet dielov: | 3 + 2 |
| Počet očiek: | NEUVEDENÉ |
| Transportná dĺžka: | 116 cm |
| Vrhacia záťaž: | 80 g |
| Rukoväť: | EVA pena + korok |












