Prut Mivardi Scorpion 3,60m 3,0lb 3díly
- Zľava 15%
Pruty střední třídy obvykle znamenají kompromisy ve výběru materiálů, výkonu blanku, volbě komponent, atd. Viac tu
104,99 €
89,24 €
| Kód: | M:M-ROSCO360H3 |
| Výrobce: | Mivardi |
| Záruka: | 24 měs. |
Pruty střední třídy obvykle znamenají kompromisy ve výběru materiálů, výkonu blanku, volbě komponent, atd. Prut Scorpion však zcela mění tyto standardy. Jeho síla, výkon a dynamika jsou zřetelné v každém okamžiku, kdy tento prut držíte v ruce, nahazujete či zdoláváte rybu. Přesvědčit se o jeho kvalitách je velmi snadné. Ti zkušenější po prvním uchopení poznají, že mají v ruce něco mimořádného. Podobnou kvalitu jistě najdete i u jiných modelů na trhu, ale bude se jednat výrobky s nesrovnatelně vyšší cenou. Pruty Scorpion jsou postaveny na mimořádně odolném a výkonném blanku s vysokým podílem 30T carbonu. Povrch blanku je tvořen opravdovým 3K cross woven carbonem, vinutým v úhlu 45° pro minimalizaci kmitů při náhozu. Očka SIC s odolnými a velmi lehkými kroužky nenarušují celkové vyvážení prutu a zároveň jsou zárukou maximální odolnosti a výdrže i při použití pletených šňůr. Nekompromisní kvalitu podtrhuje i použití značkového sedla FUJI. Při pohledu na skvělou cenu je zřejmé že tento prut má právem ambice být šampionem střední třídy.
| 50mm očko: | n/a |
| Dĺžka prútu: | 3, 60 m |
| Hmotnosť: | 368 g |
| Počet dielov: | 3 |
| Počet očiek: | NEUVEDENÉ |
| Transportná dĺžka: | 127 cm |
| Vrhacia záťaž: | 3, 00 lb |
| Počet kusů v balení: | 1 |












