Prut Shimano Catana FX Spinning Tele 1,65m 1-11g
Teleskopické pruty Catana FX kombinují výjimečnou kvalitu s pohodlnou krátkou přepravní délkou, která je k dispozici v široké škále všestranných možností, s nejnovějšími akcemi a moderním vzhledem, pozvedne váš rybolov na novou úroveň. Viac tu
61,71 €
52,45 €
| Kód: | SCATFXTE165UL |
| Výrobce: | Shimano |
| Záruka: | 36 měs. |
Teleskopické pruty Catana FX kombinují výjimečnou kvalitu s pohodlnou krátkou přepravní délkou, která je k dispozici v široké škále všestranných možností, s nejnovějšími akcemi a moderním vzhledem, pozvedne váš rybolov na novou úroveň. Díky středně rychlým akcím vám Catana nabízí všestrannost pro rybaření s velkým výberem návnad pro sladkou i slanou vodu. Tato skvěle vypadající řada, postavená na celokarbonovém blanku, je ideální pro zabalení do batohu nebo ponechání v kufru auta na improvizované rybářské seance.
Celokarbonový blank Catana FX Telescopic je vylepšen o Geofibre, které dodává pevnost. To je velmi užitečné u modelů Ultra Light (UL) a Light (L), protože poskytuje větší bezpečnost při zdolávání velkých a silných ryb. U modelů Medium (M) a Heavy (H) vytváří dodatečné Geofibre sílu pro vynikající kontrolu nad rybami. Všechny modely jsou osazeny očky Shimano Hardlite, která jsou lehká, pevná a dokonale se hodí pro vlasce a pletené šňůry. Tato očka mají minimální vliv na akci prutu a zvyšují celkový výkon při rybaření. Pro doplnění moderního vzhledu je ergonomické sedlo navijáku ve stylu VSS hladce zasazeno do vysoce kvalitní korkové rukojeti.
Akce Catana FX Tele jsou citlivé a přesné. V lehčích akcích jsou skvělé pro malé nástrahy a měkké nástrahy, ve větších velikostech snadno nahazují tvrdé a velké nástrahy. Pro pouliční rybolov v centru města je pohodlí krátké přepravní délky bezkonkurenční, stačí vytáhnout a jste připraveni lovit během okamžiku.
| Dĺžka prútu: | 1, 60 m |
| Hmotnosť: | 97 g |
| Počet dielov: | 5 |
| Počet očiek: | 5 |
| Transportná dĺžka: | 46 cm |
| Vrhacia záťaž: | 1 - 11 g |












