Prut Spomb E ROD 3,60m 5,50lb
- Zľava 15%
Nové pruty od značky SPomb, které mají vysoký výkon a výjimečnou hodnotu. Viac tu
122,91 €
104,47 €
| Kód: | FX::DRD009 |
| Výrobce: | Spomb |
| Záruka: | 36 měs. |
Při objednávce nad 1 ks: Expedícia v pondelok 18.05.2026
Vlastnosti:
- Silný vysoce modulovaný uhlík, navržený pro opakované nahazování raket na dlouhé vzdálenosti
- Tuhá spodní část rukojeti pro maximální sílu a přesnost
- Výkonost jako mnohem dražší pruty
- Sedlo navijáku 18mm DPS pro všechny navijáky s velkou cívkou
- Očka v minimalistickém stylu pro dlouhé nahazování
- Očko na špičce s keramickou vložkou omezuje tření
- Nenápadná šedá grafika
- Rukojeť Abbreviated
- 50mm spodní očko po 16mm horní očko – sestava známá jako nejlepší pro dlouhé náhozy
- K dostání v provedeních 12ft a 13ft
| 50mm očko: | ÁNO |
| Dĺžka prútu: | 3, 60 m |
| Počet dielov: | 2 |
| Počet očiek: | 6 |
| Transportná dĺžka: | 186 cm |
| Vrhacia záťaž: | 5, 50 lb |












