Prut Sportex Curve RS-3 Perch 2,65m 6-22g 2díl
- Novinky
- Doprava zdarma
- Zľava 10%
Přívlačové pruty SPORTEX Curve RS-3 Perch jsou speciálně určeny pro moderní lov okounů. Viac tu
200,78 €
180,70 €
| Kód: | SR:187 117261 |
| Výrobce: | Sportex |
| Záruka: | 24 měs. |
Při objednávce nad 1 ks: Expedícia v pondelok 11.05.2026
Přívlačové pruty SPORTEX Curve RS-3 Perch jsou speciálně určeny pro moderní lov okounů. Lehký a odolný blank zhotovený z Japonského vysoce výkonného uhlíku.
| Dĺžka prútu: | 2, 65 m |
| Hmotnosť: | 124 g |
| Počet dielov: | 2 |
| Počet očiek: | 11 |
| Transportná dĺžka: | 136 cm |
| Vrhacia záťaž: |












