Prut Sportex Curve RS-3 Zander 2,50m 13-44g
- Doprava zdarma
- Zľava 10%
Přívlačové pruty SPORTEX Curve RS-3 Zander jsou speciálně určeny pro moderní lov candátů. Viac tu
216,22 €
194,60 €
| Kód: | SR:187 117250 |
| Výrobce: | Sportex |
| Záruka: | 24 měs. |
Přívlačové pruty SPORTEX Curve RS-3 Zander jsou speciálně určeny pro moderní lov candátů. Lehký a odolný blank zhotovený z Japonského vysoce výkonného uhlíku.
| Dĺžka prútu: | 2, 50 m |
| Hmotnosť: | 136 g |
| Počet dielov: | 2 |
| Počet očiek: | 9 |
| Transportná dĺžka: | 129 cm |
| Vrhacia záťaž: |












