Prut Sportex Rapid Spin 2,70m 18-51g
- Zľava 10%
Pozor fanoušci dravých ryb: Po velkém úspěchu našich prutů Rapid bychom nyní rádi dali všem ambiciózním přívlačovým rybářům šanci užít si tento vzrušující všestranný výkon!Prvotřídní blank z japonského vysokomodulového karbonu má přesnou akci špičky a má dostatek silových rezerv pro bezpečné zdolání velkých úlovků. Viac tu
158,29 €
142,46 €
| Kód: | SR:187 160272 |
| Výrobce: | Sportex |
| Záruka: | 24 měs. |
Pozor fanoušci dravých ryb: Po velkém úspěchu našich prutů Rapid bychom nyní rádi dali všem ambiciózním přívlačovým rybářům šanci užít si tento vzrušující všestranný výkon!
Prvotřídní blank z japonského vysokomodulového karbonu má přesnou akci špičky a má dostatek silových rezerv pro bezpečné zdolání velkých úlovků. Navíc je tu náš cool design fishcamou, se kterým Rapid Spin zaujme okolí pokaždé, když jdete k vodě. A pro frakci přírodních návnad jsme vyvinuli speciální verze umělé návnady s důmyslnými vrhacími vlastnostmi, které dokážou vrhat i obrovská sousta na velké vzdálenosti. Kromě toho mají tyto speciální modely extra velká očka SIC pro použití silnějších vlasců nebo uzlů - a umožňuje rybaření bez problemů i zimním období.
SPORTEX = garantovaná německá kvalita se zárukou 10let na blank!
- 10 letá záruka na blank
- top kvalita za dobrou cenu
- zdolávání ryby na tyto pruty je skutečným zážitkem
- pruty v tenkém - moderním blanku
- pruty jsou vhodné na daleké a přesné hody
- každý prut má své výrobní číslo je jedinečný
- dlouhá životnost i po 20 letech jsou pruty jako nové
- nadčasový design
- pokud si kupujete rybářský prut SPORTEX tak si kupujete zážitek který vám žádný jiný prut neposkytne
| Dĺžka prútu: | 2, 70 m |
| Hmotnosť: | 165 g |
| Počet dielov: | 2 |
| Počet očiek: | 9 |
| Transportná dĺžka: | 139 cm |
| Vrhacia záťaž: |












