Prut Mivardi Stalker FCX 9H 2,70m 3,00lb
- Zľava 15%
Série prutů pro lov na kratší vzdálenosti nebo lov z lodi. Viac tu
109,99 €
93,49 €
| Kód: | M:M-ROSTAFCX9H |
| Výrobce: | Mivardi |
| Záruka: | 36 měs. |
Při objednávce nad 2 ks: Expedícia vo štvrtok 07.05.2026
Série prutů pro lov na kratší vzdálenosti nebo lov z lodi. Jejich štíhlý blank vyniká nízkou hmotností, skvělou ovladatelností, vyvážením a výborným průběhem akce s dostatkem síly v každém okamžiku. Je schopen účinně tlumit výpady ryb i v plném ohybu během zdolávání ryb na velmi krátké vzdálenosti či pod lodí. Sametově matný povrch, tvořený vrstvou 3K cross woven carbonu v úhlu 45% pro zvýšení síly a odolnosti společně s matnými vývazy a decentními doplňky jsou zárukou dokonalého vzhledu. Rukojeť je vyrobena z korku nejvyšší kvality a osazena FUJI sedlem navijáku. Samozřejmostí jsou kvalitní očka SIC Ulralight.
| 50mm očko: | Nie |
| Dĺžka prútu: | 2, 70 m |
| Počet dielov: | 2 |
| Počet očiek: | 6 |
| Transportná dĺžka: | 141 cm |
| Vrhacia záťaž: | 3, 00 lb |
| Rukoväť: | korok |












