Prut Uni Cat Destroyer MP³ Boat Feeder 2,70m 150g
- Zľava 15%
S prutem Uni Cat Destroyer MP³ Boat Feeder Medium Heavy získáváte ideálního pomocníka pro lov z lodi, zaměřeného na snadné a rychlé chytání nástražních ryb. Viac tu
95,73 €
81,37 €
| Kód: | DK:5613274 |
| Výrobce: | Uni Cat |
| Záruka: | 36 měs. |
S prutem Uni Cat Destroyer MP³ Boat Feeder Medium Heavy získáváte ideálního pomocníka pro lov z lodi, zaměřeného na snadné a rychlé chytání nástražních ryb. Díky středně těžké konstrukci a krátké délce je prut perfektně ovladatelný a snadno skladovatelný i v omezených prostorách lodi. Tento prut je vhodný nejen pro lov nástražních ryb, ale také nabízí dostatečnou sílu pro zdolávání větších ryb.
Specifikace:
- Materiál: 24T karbonový blank
- 3 měnitelné karbonové špičky: 1x žlutá (3,0 Oz) , 1x zelená (4,5 Oz) , 1x oranžová (6,0 Oz)
Tento prut nabízí ideální kombinaci citlivosti a síly, díky čemuž je skvělou volbou pro rybáře, kteří potřebují delší feederový prut na lov z lodi. Kvalitní zpracování a vyměnitelné špičky zajišťují, že se přizpůsobí různým podmínkám lovu a potřebám rybáře.
| Dĺžka prútu: | 2, 70 m |
| Hmotnosť: | 290 g |
| Počet dielov: | 2 + 3 |
| Počet očiek: | NEUVEDENÉ |
| Transportná dĺžka: | 140 cm |
| Vrhacia záťaž: | 150 g |
| Rukoväť: | Pena EVA |












