Prut Zfish Kingstone Telecarp 3,60m 3,0lb
- Zľava 15%
Česká značka Zfish představuje Kingston Telecarp. Viac tu
49,22 €
41,84 €
| Kód: | Z:ZF-6916 |
| Výrobce: | Zfish |
| Záruka: | 36 měs. |
Při objednávce nad 2 ks: Expedícia v stredu 06.05.2026
Česká značka Zfish představuje Kingston Telecarp. Jedná se o perfektní teleskopický, kaprový prut pro vyznavače camo stylu. Prut byl vyroben z kvalitního karbonu IM8. Je vhodný především pro rybáře, kteří potřebují dopravit i těžší zátěž do větších vzdáleností. Kingston má dělenou rukojeť z EVA gumy. S touto rukojetí bude pro vás úchop prutu při nahazování příjemnější a komfortnější. Prut je vhodný pro všechny druhy lovu na položenou na všech typech vod.
| Dĺžka prútu: | 3, 60 m |
| Hmotnosť: | NEUVEDENÉ |
| Počet dielov: | 6 |
| Počet očiek: | 5 |
| Transportná dĺžka: | 105 cm |
| Vrhacia záťaž: | 60 - 100 g |












