Prut Zfish Miracle Feeder 3,30m 90g
- Zľava 15%
Miracle Feeder je prut určený nejen pro začínající rybáře, ale uspokojí i požadavky mírně pokročilých uživatelů. Viac tu
49,22 €
41,84 €
| Kód: | Z:ZF-9721 |
| Výrobce: | Zfish |
| Záruka: | 36 měs. |
Miracle Feeder je prut určený nejen pro začínající rybáře, ale uspokojí i požadavky mírně pokročilých uživatelů. Blank prutu je vyroben z karbonu IM8, což zaručuje příjemně nízkou hmotnost při zachování pevnosti a dobré akce. Miracle Feeder má příjemnou rukojeť kombinovanou z korku a duplonu. Pokud hledáte nejlepší poměr ceny a kvality, tento prut je určený právě pro vás.
| Dĺžka prútu: | 3, 30 m |
| Hmotnosť: | 218 g |
| Počet dielov: | 3 + 3 |
| Počet očiek: | 12 |
| Transportná dĺžka: | 117 cm |
| Vrhacia záťaž: | 90 g |












