Rodpod Mivardi Professional
Stabilní stojan s kompaktními transportními rozměry a dokonalou stabilitou. Samozřejmostí jsou čtyři teleskopické nohy, nastavitelná délka stojanu i výškově nastavitelné sloupky hrazd. Rozložení i složení stojanu je mimořádně snadé i a rychlé. Většina částí se po povolení pouze sklopí. Stojan je dodáván s praktickým přepravním tubusem.
| Hmotnosť: | 2, 5 kg |
| Balenie: | v rúrke |
| Farba: | Čierna |
| Dĺžka predného trapézu: | 45 cm |
| Dĺžka zadného trapézu: | 40 cm |
| Maximálna dĺžka od zadného po predný trapéz: | 127 cm |
| Maximálna dĺžka predných nôh: | 64 cm |
| Minimálna dĺžka od zadného po predný hrazdový pás: | 71 cm |
| Minimálna dĺžka predných končatín: | 38 cm |
| Prepravné rozmery: | 84 x 11 cm |












