Naviják Saenger Pro-T Gold BTR 3000
- Zľava 15%
Saenger Pro-T Gold BTR 3000 je perfektní volbou pro rybáře hledající ideální kombinaci designu, výkonu a spolehlivosti. Viac tu
41,46 €
35,24 €
| Kód: | DK:2711130 |
| Výrobce: | Saenger |
| Záruka: | 36 měs. |
Saenger Pro-T Gold BTR 3000 je perfektní volbou pro rybáře hledající ideální kombinaci designu, výkonu a spolehlivosti. Zlatá edice tohoto navijáku nabízí nejen atraktivní vzhled, ale i pokročilé technologie, jako je systém S-curve pro precizní pokládání vlasce. Karbonové brzdové kotouče zajišťují hladký chod i při vyšším zatížení.
Specifikace:
- 4 kuličková ložiska + jednocestné ložisko
- Systém S-curve pro precizní pokládání vlasce
- Karbonové brzdové kotouče
- Počítačem vyvážený rotor (Computer Rotor Balanced System)
- Anti-twist rolnička
- Silné rameno oblouku vlasce
- CNC hliníková klička
- Včetně plastové náhradní cívky
| Hmotnosť: | 311 g |
| Brzdný výkon: | 5, 5 kg |
| Kapacita cievky: | 0, 25mm / 250m, 0, 28mm / 205m, 0, 30mm / 185m |
| Počet ložísk: | 4 + 1 |
| Konverzný pomer: | 5, 2 : 1 |
| Veľkosť cievky: | 30 |












